Як придбати нерухомість в Кременчуці та не обпектися!

Як купити квартиру в Кременчуці і не обпектися
Купівля квартири в Кременчуці – напевно, це одна з найбільш вражаючих та важливих подій у житті, тому потрібно підійти до цього питання максимально ретельно. На сьогоднішній день у Кременчуці набагато легше купити квартиру, ніж її продати.

Сьогодні в Україні з точки зору як покупця ринок має такі позиції, коли вартість квартири торгу може досягти до 10%-20% від первісної ціни і може обернутися різними хитрощами продавця.

Як ми знаємо, на сьогодні багато продавців розуміють, що ціну потрібно знижувати, щоб отримати максимум від покупця. Вже багато років на ринку нерухомості величезна конкуренція і завжди вона була жорсткою, а вже в наш час так тим більше. Тому будь-який продавець намагається докласти максимум зусиль і додати своїй квартирі найбільші переваги або «пустити пилюку в очі», при цьому дуже акуратно і точно приховуючи всі недоліки квартири.

Коли Ви проглядатимете перший раз квартиру, навіть якщо Ви дуже уважний покупець — неможливо не вловити всіх робітників, які приховав продавець. Навіть якщо Ви вирішили, що після покупки квартири Ви хочете одразу ж зробити ремонт – дуже важливі деталі можуть коштувати пристойну суму.

Купити квартиру в Кременчуці — підводне каміння

Ми хочемо відразу звернути Вашу увагу, що купівля квартири самостійно може обійтися Вам дуже дорого, тому ми радимо Вам звернутись до агенції нерухомості. Наша компанія на ринку вже більше 10 років і дає повну гарантію на якість, а також юридичну допомогу.

Сьогодні цифрові технології просунулися вперед, тому найчастіше люди обирають квартири через Інтернет, організовують зустрічі для перегляду квартир, перевіряють документи, дають перший завдаток та оформляється угода. Це найголовніші етапи покупки.

Ми не будемо зупинятися на етапі переглядів квартир і відразу ж розпочнемо перегляди. Обов’язково, якщо Ви вирішили купити квартиру в Кременчуці , потрібно переконатися у квартирі та провести огляд. Кожна дрібниця дуже сильно впливає в цьому питанні, навіть елементарна пляма на шпалерах або вогкість і потріскана стіни.

Опустимо подробиці пошуку та перейдемо до етапу переглядів. Перш ніж купити квартиру, її необхідно оглянути. Будь-яка дрібниця в цьому питанні має значення, наприклад килим або пляма на шпалерах може прикривати плісняву від вогкості, або промерзлу, потріскану стіну.

А ось дізнатися історію квартири та району можна від бабусь у під’їзді, які розкажуть вам все, що відбувається навколо і скільки скандалістів проживає у дворі. Тому ми рекомендуємо Вам не соромляться, розпитайте якнайбільше людей про те місце, де Ви збираєтеся придбати житло.

Але й дуже важливий момент, перш ніж придбати житло обов’язково потрібна професійна перевірка документів, ви повинні бути впевнені, що квартира належать господареві. Також дуже важливо знати, скільки людей приписано до квартири, чи є у них заборгованість з комунальних послуг чи податкової. Звичайно, це не повний перелік усіх документів, які необхідно перевірити, тому ми рекомендуємо вам звернутися до наших спеціалістів через наші контакти на сайті.